Beck Europe

Napsal Beck Europe s.r.o. (») 12. 4. 2013 v kategorii Beck Europe, přečteno: 2907×

Od minulého roku (2012) se společnost Beck International s.r.o. transformovala a vznikla nová firma jménem Beck Europe. Ta má za cíl pokračovat v prodeji unikátních výrobků formou prezentačních akcí. Lidé si občas stěžují, že tyto výrobky stojí relativně více peněz - ale je to vážně pouze relativní. Každý vývoj a pokrok něco stojí, což se musí odrazit ve vyšší ceně výrobků. Koupení však získáváte skvělené, nadčasového pomocníka se špičkovými parametry a vlastnostmi, kterých konkureční výrobky zdaleka nedosahují.

Asi nejznámějšími produkty jsou hrnce a potažmo nádobí BECK. Ušlechtilá směs oceli předurčuje téměř nekonečnou životnost a nadčasový design zase stále líbivý vzhled. Speciální povrch umožňuje vaření bez vody a pečení bez tuků při zachování maximálního množství vitamínů. Když se zamyslíte - vyplatí se kupovat levné hrnce, které tyto vlasnoti nemají?

Beck Europe samozřejmě myslí i na sociálně slabší občany, proto pro ně připravil splátkové programy, které respektují jejich nízké příjmy.

Štítky: Beck, Beck Europe
MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno

Komentování tohoto článku je uzamčeno.